גמילה מקנאביס כל המידע שאתם צריכים בנושא

גמילה מקנאביס כל המידע שאתם צריכים בנושא

מכירים מישהו שפעם אמר: "בפעם הראשונה שהפסקתי להשתמש בקנאביס הרגשתי משוחרר. לא היו לי חשקים, לא תסמיני גמילה, והרגשתי שהערפל התפוגג מהמוח שלי"? ובכן, לא תמיד גמילה מקנאביס היא כל כך קלה ומהירה. לא פעם, התהליך של גמילה מקנאביס יצריך משמעת חזקה, סובלנות, זמן ומאמצים להישאר נקיים. בואו נדבר על זה יותר לעומק.

אף פעם לא קל להתנתק מחומר שהתחלת להשתמש בו כדי להתמודד עם חייך, עם חרדות, סטרס או לחצים בשגרה היום יומית. אם אינך בטוח אם עליך להפסיק או לא, זכור את העצות הבאות שאנחנו עומדים לתת כאן. קודם כל, יש לדעת כי, הצעד הראשון לגמילה הוא לא להשתמש בסמים במשך כמה ימים. אל תתנו להחלטה שלכם להתהפך במחשבה שאתם הולכים להחמיץ משהו, אתם לא צריכים את זה כדי לתפקד.

מה לעשות במהלך גמילה מקנאביס?

במהלך הזמן הזה, נסה להיות בריא ככל האפשר ולהתאמן. הגוף שלך יתחיל להרגיש יותר אנרגטי. בצע את המעבר בהדרגה, אך אל תיתן לעצמך לחמוק. כמו כן, הישאר ממושמע על ידי היצמדות לתוכנית הפיכחון שלך והתרחק מסמים מכל סוג שהוא. אם אפשרי, בהחלט יהיה מומלץ להתרחק מהחברים שלכם שמעשנים ומשתמשים בקנאביס או שותים אלכוהול כבדרך קבע.

אם אתה משתמש בקנאביס או בסמים קלים, נסה להגביל את הצריכה שלך במהלך שבוע או שבועיים לפני שתנסה להיגמל לחלוטין. שמעו לנו, הכי טוב להתקדם בצעדים קטנים, להגדיר מטרות קרובות וברות השגה.

כל מה שחשוב לדעת על תסמיני גמילה מקנאביס

חשוב להבין שניתן לנהל את התסמינים הללו על ידי יישום אורח חיים בריא ומאוזן יותר וביטול טריגרים שונים מחייכם. תסמונת הגמילה מקנאביס כוללת בד"כ את השלב הראשוני שנמשך עד כעשרה ימים. השלב הזה עשוי לכלול תסמיני גמילה מקנאביס כמו חרדה ודיכאון, סחרחורות, בחילות ועוד.

לאחר השלב הראשוני הזה, יגיע שלב המעבר שנמשך בערך שבועיים. הכוונה היא ל-מעבר לדף חדש ופרק חדש בחייכם. לאחר מכן, מגיע שלב התחזוקה שנמשך ללא הגבלת זמן. תצטרכו לתחזק את עצמכם פיכחים וצלולים. לא קל, אבל בהחלט אפשרי. זכרו, התסמינים יכולים להשתנות בהתאם להיסטוריה העבר של האדם עם התמכרות לקנאביס וכמה זמן הוא השתמש בסם, באיזו אינטנסיביות ועוד.

אם אתם צריכים סיוע נוסף, גמילה מקנאביס מתבצעת הכי טוב כאשר המטופלים מקבלים ליווי צמוד של מומחי טיפול בהתמכרויות צמודים. תוכלו למצוא טיפול מהסוג הזה במכוני הגמילה מקנאביס. יש כאלו לא מעט בארץ.

דילוג לתוכן